O nás 

Zabýváme se zprostředkováním ubytování na Floridě v USA a zároveň prodejem domů v této lokalitě. Jsme specialisté na nejkrásnější část západního pobřeží Floridy - Sarasotu a východní pobřeží od Miami po Key West.

Sarasota je slavná svojí nejbělejší pláží v USA -  Siesta Key beach a zároveň stylem města, které se rozrůstalo z původních malých domků až do nynějšího velkoměsta s historickým centrem.

Mnoho ostrovů s nádhernými domy a zátokami jsou pospojovány vysutými mosty, přes které se dá  pěšky, autem nebo na kole navštívit nádherné pláže po celém pobřeží. Čisté pláže s unikatním jemným pískem se pyšní titulem " Nejbělejší pláž USA roku 2011" 

Volně přístupné ostrovy jsou od pobřeží k dostižení do 1h. cesty. Výlet za to stojí, neboť např. Edmont Key je chráněnou rezervací a zaručí dokonalý klid.

Miami je největší město v jihovýchodní části Floridy a druhé největší v celém státě. Jeho metropolitní oblast se rozkládá mezi bažinami národního parku Everglades na západě a Atlantským oceánem na východě.

Miami beach je více jak 15km dlouhý ostrov spojený několika mosty s městem Miami. Miami Beach je velmi oblíbená skoro 11km dlouhá pláž s množstvím exotických rostlin a palem. Zajímavou atmosféru města vytváří kontrast velkoměsta a nádherné přírody. 

 

Golfový ráj v oblasti Sarasoty zajistí každému výběr hřiště dle své chuti !

 

Neváhejte nás kontaktovat, bude pro nás potěšením připravit Vám komplexnínabídku přesně podle Vašich potřeb.

nahoru